[ 5 days/3hrs ]

voor :

Actueel weer in Ghent, BE op Sat 20 Apr, 17:00 CEST
Coordinaten Obs
uur
Weer Wolken
%
Zicht
mr
Temp.
°C
Luchtdruk
hPa
Vocht.
%
Wind Richt.
°
Wind
Snelheid
Rukwinden
Km/Hr
Zonop
Zononder
51.05  3.73 Sat 20 Apr, 17:04 CEST Card image cap 0 10000 25 1027 25 N
(0°)
5 m/s
18 km/hr
<40 06:40
———
20:47
Voorspellingen tot Sun 5 May voor Ghent BE
Weersverwachtingen
icon Waarschuwingen voor wind +40 Km, regen +10mm en temperatuur 2°c of lager
Voorspelling
Datum/Uur CET
Weer
Omschrijving
Wolken
%
Min Temp °C Max Temp °C Luchtdruk
hPa
Vocht.
%
Wind Richt. ° & Snelheid
M/s - Km/hr
Rukwinden
Km/uur
Neeslag
Sneeuw
Sat 20 Apr Card image cap
onbewolkt
0 13 25 1027 39 NO (42°) 4 m/s -  15 km/h <40 0 l/m²
0 mm
Sun 21 Apr Card image cap
onbewolkt
0 11 23 1020.3 49 O (80°) 3 m/s -  11 km/h <40 0 l/m²
0 mm
Mon 22 Apr Card image cap
half bewolkt
38 12 23 1007.2 43 OZO (115°) 6 m/s -  20 km/h <40 0 l/m²
0 mm
Tue 23 Apr Card image cap
onbewolkt
2 12 20 999 51 O (89°) 5 m/s -  20 km/h <40 0 l/m²
0 mm
Wed 24 Apr Card image cap
matige regen
72 9 18 998.6 82 ZW (227°) 6 m/s -  20 km/h <40 4 l/m²
0 mm
Thu 25 Apr Card image cap
lichte regen
100 9 14 1005.6 60 Z (180°) 9 m/s -  33 km/h <40 1.6 l/m²
0 mm
Fri 26 Apr Card image cap
lichte regen
88 6 11 1013.7 76 ZW (225°) 9 m/s -  33 km/h <40 1.1 l/m²
0 mm
Sat 27 Apr Card image cap
matige regen
96 8 14 1020.1 68 ZZW (209°) 10 m/s -  34 km/h <40 4.9 l/m²
0 mm
Sun 28 Apr Card image cap
lichte regen
7 7 15 1023.5 60 WNW (294°) 6 m/s -  21 km/h <40 1.6 l/m²
0 mm
Mon 29 Apr Card image cap
licht bewolkt
17 8 18 1023.9 43 NW (306°) 1 m/s -  4 km/h <40 0 l/m²
0 mm
Tue 30 Apr Card image cap
half bewolkt
31 10 16 1020.1 85 ONO (74°) 4 m/s -  15 km/h <40 0 l/m²
0 mm
Wed 1 May Card image cap
onbewolkt
0 8 15 1013.7 85 ONO (65°) 5 m/s -  18 km/h <40 0 l/m²
0 mm
Thu 2 May Card image cap
onbewolkt
1 8 10 1005.9 89 N (3°) 4 m/s -  15 km/h <40 0 l/m²
0 mm
Fri 3 May Card image cap
matige regen
83 9 11 1000.4 92 NNO (33°) 3 m/s -  11 km/h <40 4 l/m²
0 mm
Sat 4 May Card image cap
matige regen
100 8 11 1001.5 94 NW (305°) 6 m/s -  21 km/h <40 7 l/m²
0 mm
Sun 5 May Card image cap
matige regen
97 6 12 999.4 73 ZW (216°) 7 m/s -  26 km/h <40 4 l/m²
0 mm

© 15-12-2017 - 2019 Developed for bouwmeteo.be       Visits:  4372