[ 5 days/3hrs ]

voor :

Actueel weer in Langemark, BE op Wed 22 May, 11:00 CEST
Coordinaten Obs
uur
Weer Wolken
%
Zicht
mr
Temp.
°C
Luchtdruk
hPa
Vocht.
%
Wind Richt.
°
Wind
Snelheid
Rukwinden
Km/Hr
Zonop
Zononder
50.91  2.92 Wed 22 May, 11:05 CEST Card image cap 75 10000 16.5 1020 72 N
(0°)
3 m/s
9 km/hr
<40 05:50
———
21:39
Voorspellingen tot Thu 6 Jun voor Langemark BE
Weersverwachtingen
icon Waarschuwingen voor wind +40 Km, regen +10mm en temperatuur 2°c of lager
Voorspelling
Datum/Uur CET
Weer
Omschrijving
Wolken
%
Min Temp °C Max Temp °C Luchtdruk
hPa
Vocht.
%
Wind Richt. ° & Snelheid
M/s - Km/hr
Rukwinden
Km/uur
Neeslag
Sneeuw
Wed 22 May Card image cap
geheel bewolkt
96 9 18 1020.9 54 NW (324°) 3 m/s -  11 km/h <40 0 l/m²
0 mm
Thu 23 May Card image cap
geheel bewolkt
85 11 19 1019.2 52 W (273°) 4 m/s -  13 km/h <40 0 l/m²
0 mm
Fri 24 May Card image cap
zwaar bewolkt
55 10 18 1018 64 NNW (335°) 4 m/s -  14 km/h <40 0 l/m²
0 mm
Sat 25 May Card image cap
lichte regen
67 12 18 1019.7 72 NW (315°) 2 m/s -  6 km/h <40 2.6 l/m²
0 mm
Sun 26 May Card image cap
lichte regen
46 13 20 1016.5 65 W (261°) 5 m/s -  19 km/h <40 1.8 l/m²
0 mm
Mon 27 May Card image cap
lichte regen
12 11 16 1014.5 61 WNW (287°) 5 m/s -  19 km/h <40 1.9 l/m²
0 mm
Tue 28 May Card image cap
onbewolkt
1 10 16 1017.8 62 WNW (300°) 5 m/s -  18 km/h <40 0 l/m²
0 mm
Wed 29 May Card image cap
lichte regen
98 12 18 1017.1 74 WZW (250°) 9 m/s -  32 km/h <40 1 l/m²
0 mm
Thu 30 May Card image cap
zwaar bewolkt
60 12 19 1020.2 70 W (259°) 6 m/s -  23 km/h <40 0 l/m²
0 mm
Fri 31 May Card image cap
zwaar bewolkt
52 13 21 1022.4 64 W (266°) 4 m/s -  13 km/h <40 0 l/m²
0 mm
Sat 1 Jun Card image cap
half bewolkt
26 13 18 1024.7 74 NNW (343°) 3 m/s -  12 km/h <40 0 l/m²
0 mm
Sun 2 Jun Card image cap
onbewolkt
0 13 17 1027.8 64 NO (46°) 6 m/s -  21 km/h <40 0 l/m²
0 mm
Mon 3 Jun Card image cap
onbewolkt
1 13 20 1021.5 66 O (89°) 5 m/s -  17 km/h <40 0 l/m²
0 mm
Tue 4 Jun Card image cap
matige regen
58 15 22 1015.9 77 ZW (215°) 4 m/s -  15 km/h <40 5.3 l/m²
0 mm
Wed 5 Jun Card image cap
matige regen
100 12 15 1012.6 71 N (11°) 7 m/s -  24 km/h <40 6.9 l/m²
0 mm
Thu 6 Jun Card image cap
matige regen
100 11 13 1019.1 89 NNW (335°) 5 m/s -  18 km/h <40 10.3 l/m² icon
0 mm

© 15-12-2017 - 2019 Developed for bouwmeteo.be       Visits:  4471